• Uncategorized
  • 0

Harekete Duyarlı En İyi 5 Android Oyunu

Android cihazlardaki hareket sensörüne duyarlı oyunlarda en iyi 5 Android oyunu listesi hazırladık. Bu oyunlar sayesinde tuşları ve tuş kombinasyonlarını ezberlemenize gerek kalmayacak. Yalnızca cihazını döndürmeniz, eğmeniz veya bazen özel hamleler için bir veya iki düğmeye basmanız gerekecek. Google Play Store içinde ücretli ve ücretsiz sürümlerden oluşan listemize bir göz atalım.

En İyi 5 Android Oyunu

1. Radio Ball 3D

en iyi 5 android oyunuEn popüler Hareket Sensörlü oyunlardan birisi. Dar bir tünel içinde radyoaktif topu sürmeniz gerekiyor. Ne kadar uzun sürerseniz o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Bu amaçsız fakat aksiyon dolu yolculuk sırasında size 3 hak tanınıyor.

2. Asphalt 6: Adrenaline HD

En İyi 5 Android Oyunu 
Gameloft firması mobil dünyanın en başarılı oyun geliştirici firmaları arasında yer alıyor. Asphalt serisi de onların güçlü oyunlarından birisi. Adrenaline 6 oyunu yüksek grafik ve ses kalitesine sahip.

3. Prism 3D

En İyi 5 Android Oyunu Prism 3d sayesinde refleks ve koordinasyon becerilerinize göz edebilirsiniz! Oyun konsept olarak kesinlikle benzersiz. Size bir top veriliyor. Bu topu labirent içinde sektirerek ve düşürmeden hedefe ulaştırmalısınız.

4. Racing Moto

Racing Moto Google Play oyunları arasındaki en popüler motor oyunlarından birisidir. Yapmanız gereken yalnızca trafiği alt üst ederek en son hızlara ulaşarak motoru sürmek.

 5. Tilt 3D Labyrinth

En İyi 5 Android Oyunu Tilt 3D Labyrinth müthiş bir fizik oyunu. Engellerden ve deliklerden kaçınarak topu hedefe doğru ilerletmeniz gerekiyor. Bunun içinde cihazınızı hassas şekilde eğmelisiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *