• Uncategorized
  • 0

Windows 8 için Arkaplan Koleksiyonları

Windows 8 için arkaplan konusuna değinelim. Nehirler ulaşım, doğal kaynaklar ve eğlence faaliyetleri olarak hayatımızda önemli rollere sahipler. Nehir Arkaplanları serimizin ilk koleksiyonu zihninizi dinlendirmek için buradalar. Küçük önizlemeler şeklinde sıraladığımız arkaplanlara birer birer tıklayarak orijinal boyutunda görüntüleyebilir ve daha sonra dilerseniz bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 16 adet Nehir arkaplan koleksiyonlarını sıralayalım.

Windows 8 için Arkaplan

Windows 8 için Arkaplan Koleksiyonları

Küçük önizlemelere tıkladığınızda arkaplanların yer aldığı kaynağa erişeceksiniz. Her arkaplan görüntüsü 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip. Eğer monitörünüz veya ekranınız bundan daha küçük bir çözünürlüğe sahipse fotoğrafları kırpmanız gerekebilir. Ayrıca görselleri indirmeden önce küçük bir önizleme yapmak isterseniz fare imleci ile fotoğrafın üzerine gelin ve bir kez tıklayarak ‘Click to zoom’ özelliğini kullanın. Tekrar tıkladığınızda fotoğraf önceki önizleme boyutuna dönecektir.

vadi nehir arkaplan orman nehir arkaplan kır nehri Arkaplan koleksiyonları Arkaplan koleksiyonları buzlu nehir nehir arkaplanları windows 8 arkaplanları Windows 8 için Arkaplan arkaplanlar8 arkaplanlar7 arkaplanlar6 arkaplanlar5 arkaplanlar3 arkaplanlar2 arkaplanlar

Bir sonraki yazımızda Nehir Arkaplanları koleksiyonun ikinci kısmını bulacaksınız.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *