• Uncategorized
  • 19

Windows 8.1 Preview Ürün Anahtarı

Bu yazımızda Windows 8.1 Preview ürün anahtarı’nı paylaşıyoruz. Microsoft’un Windows 8.1 işletim sisteminin Preview (ön izleme) sürümünü kullanıma sunduğunu buradaki haberimizde duyurmuştuk. Windows 8.1 Preview güncellemesini bilgisayarında Windows 8 işletim sistemi kurulu olan tüm kullanıcılar kolaylıkla yükleyebiliyor. Windows Vista ve Windows 7 kullanıcılarının Windows 8.1 Preview’i test edebilmesi için ise firma Windows 8.1 Preview ISO dosyasını hazırlamış durumda. Burada Windows 8.1 Preview ISO dosyasını nasıl indirebileceğinizi ve USB bellekle kurulum için yapmanız gerekenleri anlatmıştık. Windows 8.1 Preview ISO dosyası ile Windows 8 kullanıcıları mevcut işletim sistemlerine dokunmadan güncellemeyi farklı bir disk bölümünde kullanabiliyor. Windows 8.1 ile Başlat butonu geri dönüyor, Başlangıç ekranını özelleştirme olanakları geliştiriliyor, açılışta doğrudan masaüstüne erişme imkanı sağlanıyor, Windows Mağazası yenileniyor ve Internet Explorer 11 geliyor. Microsoft Windows 8.1 güncellemesinin 800’ün üzerinde yenilik içerdiğini belirtiyor. Güncellemeyi ISO dosyası ile temiz şekilde kurmak isteyenler ürün anahtarına ihtiyaç duyacaktır. Windows 8.1 Preview ürün anahtarı bu yazıda.

Windows81PreviewSea_Web

Windows 8.1 Preview Ürün Anahtarı

Windows 8 işletim sisteminden Windows 8.1 Preview versiyonuna yükseltme işlemi gerçekleştirenler ürün anahtarına ihtiyaç duymayacaktır. Ancak ISO dosyasını boş DVD’ye yazarak ya da USB bellek ile temiz kurulum yapmak isteyenlerin ürün anahtarı girmesi gerekiyor. Microsoft’un açıklamalarına bakılırsa kullanıcılar Windows 8.1 Preview kurulumu ve aktivasyonu için NTTX3-RV7VB-T7X7F-WQYYY-9Y92F karakterlerinden oluşan ürün anahtarını girmeli.

Windows-8.1-lisans-anahtarı

Windows 8.1 versiyonu ile hayatımıza giren yenilikler ve özellikler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Windows 8.1 Preview Ürün Anahtarı, 9.0 out of 10 based on 1 rating

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *